Vakuumtehnikas pakalpojumi

Vakuumtehnikas pakalpojumi ir veids, kā parūpēties par grūti aizsniedzamu vietu (tvertņu, cauruļvadu) tīrību un diagnostiku.

Esam pieredzes bagātākais vakuumtehnikas pakalpojumu sniedzējs Latvijā. 20 gadu laikā ir apkalpoti dažādas sarežģītības pakāpes objekti visā Latvijā. Mūsu profesionalitāti  ir augstu novērtējuši dažādu nozaru uzņēmumi un pašvaldības iestādes.

Vakuumtehnikas pakalpojumi plašā klāstā

Mēs veiksmīgi nodrošinām šādus pakalpojumus:

 • Naftas terminālu un DUS cauruļu un rezervuāru tīrīšanu un apkopi.
 • Naftas un citu šķidro produktu savākšanu un avārijas seku likvidāciju.
 • Dažādu cauruļu, tvertņu tīrīšanu ar speciālām augstspiediena iekārtām tirdzniecības centros, biroju ēkās, pārtikas ražošanas un citiem uzņēmumos
 • Industriālu notekūdeņu savākšanu.
 • Cauruļu TV diagnostiku īpaši grūti sasniedzamiem cauruļu posmiem.

Ja nepieciešams veikt vakuumtehnikas pakalpojumus, ieteicams izvēlēties profesionāļus, kas darbu paveikts drošāk, ātrāk un kvalitatīvāk.

Tvertņu tīrīšana un mazgāšana

Mūsu tehniskais aprīkojums un pieredze ļauj veikt naftas un citu ķīmisku vielu, kā arī ļoti specifisku tvertņu un rezervuāru kopšanu, piemēram, pārtikas produktu un graudaugu glabāšanas tvertņu mazgāšanu un tīrīšanu.

Atkarībā no tvertnes lieluma un tajā glabājamo vielu īpašībām, mēs izvēlamies piemērotāko tīrīšanas tehnoloģiju. Tvertņu tīrīšana ir svarīga tādēļ, lai tajā glabājamie produkti nezaudētu savas īpašības.

Cauruļvadu tīrīšana

Bieži kanalizācijas cauruļu tīrīšana ir problēmas (aizsprostota kanalizācija vai notekūdeņu sistēma u.c.) seku likvidēšana. Mūsu speciālisti kanalizācijas caurules iesaka tīrīt regulāri – šādi Jūs izvairīsieties no zaudējumiem, ko rada jau aizsprostotas kanalizācijas caurules vai sabojātas kanalizācijas tīrīšanas iekārtas.
Mēs piedāvājam veikt šādu cauruļvadu tīrīšanu:

 • saimnieciskās kanalizācijas,
 • rūpniecības notekūdeņu un cauruļvadu tīklu,
 • privāto cauruļvadu tīklu,
 • lietusūdens kanalizācijas sistēmas.

Atbilstoši aizsprostojuma veidam, mēs izvēlamies piemērotāko metodi problēmas risinājumam. Mūsu rīcībā ir moderna tehnika, kas mums ļauj efektīvi likvidēt dažādu veidu nosprostojumu cauruļvados ar augstspiediena skalošanas tehnoloģiju, izmantojot hidrodinamiskās automašīnas.

Cauruļvadu TV diagnostika

Cauruļvadu TV diagnostika palīdz noteikt cauruļvadu tehnisko stāvokli, konstatējot bojātās vai aizsprostotās vietas.Cauruļvadu TV diagnostika var precīzi norādīt bojājuma vietu un veidu cauruļvadā, tādējādi palīdzot rast piemērotāko risinājumu problēmas iespējami ātrai un finansiāli efektīvai novēršanai.Mūsu rīcībā ir moderna, Eiropas līmenim atbilstoša cauruļvadu TV diagnostikas aparatūra, kas sniegs precīzu un detalizētu informāciju par pētāmo cauruļvadu sistēmu.

Mēs veicam arī cauruļvadu TV diagnostiku jaunos objektos.

Šo pakalpojumu iesakām izmantot visiem pasūtītājiem pirms būvniecības darbu akceptēšanas un kanalizāciju tīklu nodošanas ekspluatācijā. Nereti būvniecības procesā cauruļvados nonāk dažādi būvgruži, kas pēc tam var nodarīt lielus zaudējumus Jūsu nupat uzceltajai ēkai. Parasti cauruļvadu TV diagnostiku veicam lietus ūdens kanalizācijas un citās ārējās cauruļvadu sistēmās. Konsultējieties ar mūsu speciālistiem, lai uzzinātu precīzas cauruļvadu TV diagnostikas izmaksas un iespējas!

Attīrīšanas iekārtu apkope

Arī attīrīšanas iekārtas ir regulāri jāapkopj. Mēs nodrošināsim tādu apkopi, lai Jūsu attīrīšanas iekārtas strādātu nevainojami un neradītu kaitējumu videi un cilvēkiem.
Mēs piedāvājam apkopt attīrīšanas iekārtas pie:

 • privātmājām,
 • biroju un uzņēmumu ēkām,
 • daudzdzīvokļu mājām,
 • ražotnēm,
 • degvielas uzpildes stacijām, naftas bāzēm un termināļiem;
 • viesnīcām un viesu namiem.

Attīrīšanas iekārtu apkopē iespējams konstatēt bojājumus, kuri nākotnē varētu radīt kaitējumu. Savlaicīga bojājumu likvidēšana aiztaupīs Jums finanšu līdzekļus un nepatīkamas situācijas nākotnē. Konsultējieties ar mūsu speciālistiem, lai rastu lietderīgāko attīrīšanas iekārtu apkopes risinājumu, proti, lai tas notiktu efektīvi, savlaicīgi un netraucētu Jūsu uzņēmējdarbībai vai ikdienas gaitām.

Citi pakalpojumi

Celtniecības atkritumi

Remontdarbu laikā celtniecības atkritumi ir neizbēgami, no tiem iespējams atbrīvoties, piesakot būvgružu izvešanu LAUTUS

Bīstamie_atkritumi_ragnsells

Bīstamie atkritumi

Lai arī ikdienā to nepamanām, sadzīves bīstamie atkritumi ir mums visapkārt – sadzīves tehnikā (piemēram, ledusskapjos), baterijās, tīrīšanas līdzekļos. Lai bīstamie atkritumi neradītu problēmas, jāveic atbilstoša bīstamo atkritumu savākšana un utilizācija. Tādēļ bīstamajiem sadzīves atkritumiem ir izveidoti speciāli nodošanas punkti, kā arī tiek piedāvāts bīstamo atkritumu apsaimniekošanas pakalpojums.

Otrreizējās izejvielas

Otrreizējās izejvielas iespējams lietot atkārtoti, tādēļ šo atkritumu nodošana ir īpaši svarīga. Sāciet rūpēties par dabu jau tagad – izvēlieties LAUTUS.
LAUTUS savā teritorijā Ķekavas novada “Gurnicās” ir ierīkojis šķiroto atkritumu savākšanas laukumu – pirmo šādu laukumu Ķekavas novadā.

Aprīkojuma noma

Atkritumu konteineri ir daudzveidīgi. Atkritumu konteineri ir neatņemama komponente atkritumu apsaimniekošanā. Konteiners ļauj organizēti savākt atkritumus uzņēmumiem. Savukārt, ja veikts remonts vai būvdarbi, piemērotākais risinājums ir būvgružu konteiners. Jūsu ērtībai pieejams arī konteiners ar presi. Iepazīstieties ar to parametriem un izvēlieties piemērotāko – pārējo paveiksim mēs!

Veselības aprūpes atkritumi

Veselības aprūpes atkritumi pieprasa īpašu uzmanību – tie var radīt kaitējumu cilvēkiem, dzīvniekiem un videi. LAUTUS piedāvā medicīnas atkritumu utilizāciju!

Kompleksie pakalpojumi

Specifiskiem atkritumiem lielā apjomā piemērots risinājums ir LAUTUS piedāvātie kompleksie pakalpojumi. Parūpējieties par vidi – sadarbojieties ar mums!

Ražošanas atkritumi

Jūsu pārziņā ir uzņēmums, kas nodarbojas ar ražošanu? LAUTUS ražošanas atkritumu apsaimniekošana būtiski atvieglos Jūsu ikdienu!