Sadzīves atkritumi

Atkritumu izvešana ir pakalpojums, bez kura mūsdienās iztikt ir praktiski neiespējami. LAUTUS piedāvājumā ir sadzīves atkritumu apsaimniekošana uzņēmumiem. Sadzīves atkritumu uzkrāšanai mēs saviem klientiem piedāvājam dažāda izmēra konteinerus un preskonteinerus.

Samaziniet atkritumu apjomu un palīdziet dabai šķirojot!

Mūsdienās, kad ar apkārtējo vidi saistītās problēmas kļūst arvien aktuālākas, svarīgi atcerēties par atkritumu šķirošanas nozīmi un tās labvēlīgo ietekmi uz dabu.
LAUTUS veic šādu otrreizējo izejvielu apsaimniekošanu:

  • papīrs;
  • kartons;
  • plēve;
  • plastmasa;
  • stikls;
  • metāls u.c.

Jūsu uzņēmumam pēc konsultācijas tiks izstrādāts Jūsu vajadzībām un vēlmēm atbilstošākais piedāvājums. Jūsu ieguvums? Samazināsies atkritumu apjoms, un līdz ar to – arī Jūsu izmaksas!

Atkritumu konteineri – kā izvēlēties piemērotāko izmēru?

Lai sadzīves atkritumi un atkritumu izvešana neradītu liekas problēmas, svarīgi izvēlēties piemērotu konteineri. Mūsu piedāvājumā ir dažādu izmēru plastmasas konteineri – sākot ar 140 litru un beidzot ar 1100 litru ietilpību.

Izvēloties Jūsu uzņēmumam piemērotāko konteineri, ņemiet vērā:

  • atkritumu apjomu, kas rodas ikdienā – vidēji vienā virtuves atkritumu tvertnē ietilpst 40 litri sadzīves atkritumu (protams, tvertņu izmēri var krasi mainīties);
  • jo ietilpīgāks konteineris, jo vairāk vietas Jūsu uzņēmuma teritorijā tas aizņems;
  • nozīmīgs faktors ir arī atkritumu izvešanas biežums – ja vēlaties, lai atkritumi tiktu izvesti retāk, jāizvēlas lielāks konteineris.

LAUTUS klāstā esošie konteineri ir izgatavoti no augstvērtīgiem materiāliem, ievērojot augstākos kvalitātes standartus.

Citi pakalpojumi

Otrreizējās izejvielas

Otrreizējās izejvielas iespējams lietot atkārtoti, tādēļ šo atkritumu nodošana ir īpaši svarīga. Sāciet rūpēties par dabu jau tagad – izvēlieties LAUTUS.
LAUTUS savā teritorijā Ķekavas novada “Gurnicās” ir ierīkojis šķiroto atkritumu savākšanas laukumu – pirmo šādu laukumu Ķekavas novadā.

Celtniecības atkritumi

Remontdarbu laikā celtniecības atkritumi ir neizbēgami, no tiem iespējams atbrīvoties, piesakot būvgružu izvešanu LAUTUS

Bīstamie_atkritumi_ragnsells

Bīstamie atkritumi

Lai arī ikdienā to nepamanām, sadzīves bīstamie atkritumi ir mums visapkārt – sadzīves tehnikā (piemēram, ledusskapjos), baterijās, tīrīšanas līdzekļos. Lai bīstamie atkritumi neradītu problēmas, jāveic atbilstoša bīstamo atkritumu savākšana un utilizācija. Tādēļ bīstamajiem sadzīves atkritumiem ir izveidoti speciāli nodošanas punkti, kā arī tiek piedāvāts bīstamo atkritumu apsaimniekošanas pakalpojums.

Vakuumtehnikas pakalpojumi

Vakuumtehnikas pakalpojumi ir veids, kā parūpēties par grūti aizsniedzamu vietu (tvertņu, cauruļvadu) tīrību un diagnostiku. Ielūkojies LAUTUS klāstā!

Aprīkojuma noma

Atkritumu konteineri ir daudzveidīgi. Atkritumu konteineri ir neatņemama komponente atkritumu apsaimniekošanā. Konteiners ļauj organizēti savākt atkritumus uzņēmumiem. Savukārt, ja veikts remonts vai būvdarbi, piemērotākais risinājums ir būvgružu konteiners. Jūsu ērtībai pieejams arī konteiners ar presi un atkritumu maisi Big-Bag. Iepazīstieties ar to parametriem un izvēlieties piemērotāko – pārējo paveiksim mēs!

Veselības aprūpes atkritumi

Veselības aprūpes atkritumi pieprasa īpašu uzmanību – tie var radīt kaitējumu cilvēkiem, dzīvniekiem un videi. LAUTUS piedāvā medicīnas atkritumu utilizāciju!

Kompleksie pakalpojumi

Specifiskiem atkritumiem lielā apjomā piemērots risinājums ir LAUTUS piedāvātie kompleksie pakalpojumi. Parūpējieties par vidi – sadarbojieties ar mums!

Ražošanas atkritumi

Jūsu pārziņā ir uzņēmums, kas nodarbojas ar ražošanu? LAUTUS ražošanas atkritumu apsaimniekošana būtiski atvieglos Jūsu ikdienu!