Svētku svieciens!

Cienījamie klienti,

 

Jau otro gadu saskaramies ar zināmiem ierobežojumiem, ar kuriem esam jau iemācījušies sadzīvot. Tomēr jāatzīst, ka dzīvojam brīnumainā gadsimtā, kad dabas dotie resursi ir viegli pieejami un tehnoloģiju sasniegumi atvieglo dzīvi. Tomēr, neskatoties uz to, dažiem dzīvē klājas grūtāk.

 

Tādēļ mēs, LAUTUS SIA kolektīvs, jau vairākus gadus esam ieviesuši tradīciju, kad materiālu dāvanu sagādāšanas vietā saviem klientiem, paredzēto naudas summu ziedojam kādam skaistam mērķim – palīdzot tiem, kuru sirsniņas pēc tā ilgojas visvairāk, jo bezierunu mīlestību viņiem nav devusi pašu ģimene, bet tā ir bijusi jāmeklē citur.

 

Iepriekš sagādājām:

  • gardas saldumu paciņas,
  • aizraujošus zinātnisko eksperimentu komplektus,
  • izveicīgu sniega tīrāmo iekārtu.

Un kādā skaistā, sniegotā dienā, ņemot talkā Ziemassvētku vecīti, devāmies uz bērnu SOS ciematu Īslīcē, lai bērniem sagādātu prieku ar kādu mazu nieku, kopā būšanu, veicot radošus eksperimentus un drošību pagalmā, jo ietves tagad būs vēl cītīgāk tīrītas.

 

Bet Jums, mīļie klienti, sakām lielu paldies par uzticību un veiksmīgo sadarbību, vēlam sirds siltu svētku laiku un veiksmīgu Jauno 2022. gadu!

 

LAUTUS SIA
kolektīvs

Jaunākās ziņas

Svētku svieciens!

23.12.2021

Cienījamie klienti,   Jau otro gadu saskaramies ar zināmiem ierobežojumiem, ar kuriem esam jau iemācījušies sadzīvot. Tomēr jāatzīst, ka dzīvojam brīnumainā gadsimtā, kad dabas dotie resursi ir viegli pieejami un tehnoloģiju sasniegumi atvieglo dzīvi. Tomēr, neskatoties uz to, dažiem dzīvē klājas grūtāk.   Tādēļ mēs, LAUTUS SIA kolektīvs, jau vairākus…

Par darba laika izmaiņām svētkos

23.12.2021

Cienījamie klienti,   Sveicam Jūs svētku nedēļā un informējam par Lautus SIA klientu centra darba laika izmaiņām:

Par atkritumu apsaimniekošanas maksas izmaiņām 2022. gadā

01.12.2021

Cienījamais klient,   Informējam, ka, pamatojoties uz Saeimas 2020. gada 23. novembrī apstiprinātajiem Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem,  no 2022. gada 1. janvāra stāsies spēkā izmaiņas maksā par atkritumu apglabāšanu poligonā SIA “Getliņi EKO”. Ražošanas atkritumiem, kuri netiek uzskatīti par bīstamiem, jaunais tarifs ir noteikts 135,00 EUR (neskaitot PVN). Papildus…

Izmaiņas darba laikā valsts svētkos!

11.11.2021

Cienījamie klienti,   Informējam par Lautus SIA klientu centra darba laika izmaiņām valsts svētku laikā:

Administratīvi teritoriālā reforma Latvijā

08.07.2021

Sakarā ar administratīvi teritoriālo reformu Latvijā, kas stājas spēkā ar š.g. 1. jūliju, lūdzam klientus informēt par izmaiņām savās adresēs vai citos rekvizītos, ja tādas notikušas, rakstot e-pastu uz info@lautus.lv vai sazinoties ar savu menedžeri.

Izmaiņas darba laikā Jāņu nedēļā!

17.06.2021

Cienījamie klienti,   Sveicam Jūs Līgo svētkos un Jāņu dienā un informējam par SIA Lautus klientu centra darba laika izmaiņām: