SIA Lautus pievienojas sociālajai iniciatīvai “Misija Nulle”

Starptautiskajā darba aizsardzības dienā, kas tiek atzīmēta 28.aprīlī, SIA Lautus pievienojās sociālai iniciatīvai Misija nulle, parakstot hartu jeb brīvprātīgu apņemšanos ieviest un ievērot uzņēmējdarbības principus, kuru centrā ir cilvēks, tā veselība un drošība!

Misija Nulle apvieno cilvēku zināšanas, uzņēmumu praktisko pieredzi un individuālu gribasspēku pilnveidoties, lai visiem iesaistītajiem rūpēties par cilvēku veselību un drošību kļūtu vienkāršāk un efektīvāk. Tā ir misija ar skaidru jēgu un sasniedzamu mērķi. Tā ir misija, kurā satiekas labākais cilvēkos un biznesā.

Mēs, SIA Lautus esam pagodināti par iespēju pievienoties sociālajai iniciatīvai Misija nulle un kopā ar pārējiem dalībniekiem doties vienotā virzienā, padarot darbinieku veselību un darba drošību par mūsu prioritāti.

Sniedzot savus pakalpojumus un veicot uzņēmējdarbību, mēs ik dienu izturamies ar cieņu pret vidi un pret cilvēkiem sev apkārt. Tieši tādā veidā Misija Nulle sasaucas ar mūsu uzņēmuma vērtībām, jo gādājot par darbiniekiem, mēs rūpējamies par planētu kopumā. Sakām paldies iniciatīvas aizsācējiem un dalībniekiem par vērtīgo pieredzi, par iespēju kopā augt un mācīties, lai kļūtu arvien labāki,” parakstot Misija nulle hartu, uzsver SIA Lautus personāla vadītāja Inese Letinska.

Parakstot hartu, iesaistītie darba devēji veido ekspertu tīklu, kas savā starpā dalās pieredzē un labajā praksē, kopīgiem spēkiem iespējami samazinot nelaimes gadījumu un bojāgājušo skaitu darba vietās, tiecoties uz nulli. Droša darba vide ir mūsu kopdarbs, lai katru dienu ikviens darbinieks atgrieztos mājās vesels.

Vairāk informācijas par sociālo iniciatīvu “Misija Nulle” atradīsiet: http://www.misijanulle.lv/lv

Jaunākās ziņas

Skaistumkopšanas neredzamās izmaksas

11.06.2024

Skaistas un vijīgas matu lokas, permanentais grims lūpām, matiņtehnikas metode uzacīm, akupunktūras seanss organisma enerģijai – šie ir tikai daži no pakalpojumiem, kurus mūsdienās piedāvā skaistumkopšanas nozare, lai uzturētu, uzlabotu vai atjaunotu izskatu, veselību, skaistumu un labsajūtu. Brīnumlīdzekļi, kas slēpjas krāsu bundžiņā, adatas galā vai tūbiņā, kuras lietotājs parasti ir…

Piesaki būvgružu izvešanu LAUTUS

21.05.2024

Par būvniecības atkritumiem tiek saukti atkritumi, kas radušies būvniecības, renovācijas un ēku nojaukšanas rezultātā, kā arī pārpalikumi un bojātie materiāli, kas radušies celtniecības procesā vai materiāli, kas būvlaukumā tiek izmantoti īslaicīgi. Parasti būvniecības atkritumi no dzīvojamām mājam satur betonu, koksni, metālus, plastmasu, ģipša paneļus, eļļas, ķimikālijas un jumta apdares materiālus,…

Klientu apkalpošanas centra darba laiks maija svētkos

30.04.2024

Cienījamie klienti, Vēlamies jūs informēt par uzņēmuma darba laiku šajā svētku nedēļā. Lai jums skaisti svētki! Ar cieņu Lautus administrācija