Sadzīves bīstamie atkritumi

Lai arī ikdienā to nepamanām, sadzīves bīstamie atkritumi ir mums visapkārt – sadzīves tehnikā (piemēram, ledusskapjos), baterijās, tīrīšanas līdzekļos. Lai bīstamie atkritumi neradītu problēmas, jāveic atbilstoša bīstamo atkritumu savākšana un utilizācija. Tādēļ bīstamajiem sadzīves atkritumiem ir izveidoti speciāli nodošanas punkti, kā arī tiek piedāvāts bīstamo atkritumu apsaimniekošanas pakalpojums.

Sadzīves bīstamie atkritumi – kā ar tiem rīkoties?

Bīstamie atkritumi jānorobežo no apkārtējās vides, lai maksimāli samazinātu nelaimes gadījumu iespēju. Ja Jums nākas saskarties ar šāda veida atkritumiem, aktuāla ir bīstamo atkritumu apsaimniekošana. LAUTUS pakalpojumu klāstā ietilpst gan bīstamo atkritumu savākšana, gan to utilizācija un apsaimniekošana.

Citi pakalpojumi

Aprīkojuma noma būvgružiem

Atkritumu konteineri ir neatņemama atkritumu apsaimniekošanas sastāvdaļa. Konteiners ļauj organizēti savākt atkritumus gan privātmāju, gan daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un uzņēmumiem. Ja veikts remonts vai būvdarbi, piemērotākais risinājums ir būvgružu konteiners. Jūsu ērtībai pieejams arī konteiners ar presi. Iepazīstieties ar to parametriem un izvēlieties piemērotāko – pārējo paveiksim mēs.