Skaistumkopšanas neredzamās izmaksas

Skaistas un vijīgas matu lokas, permanentais grims lūpām, matiņtehnikas metode uzacīm, akupunktūras seanss organisma enerģijai – šie ir tikai daži no pakalpojumiem, kurus mūsdienās piedāvā skaistumkopšanas nozare, lai uzturētu, uzlabotu vai atjaunotu izskatu, veselību, skaistumu un labsajūtu. Brīnumlīdzekļi, kas slēpjas krāsu bundžiņā, adatas galā vai tūbiņā, kuras lietotājs parasti ir tikai viens klients. 

Pēc skaistumkopšanas salona apmeklējuma paliek atkritumi, kuru vieta nav sadzīves atkritumu urnā jo tie satur gan gaistošos organiskos savienojumus, kas veicina oglekļa dioksīda emisijas, gan arī vienu vai vairākus palmu eļļas atvasinājumus. Nereti pēc skaistumkopšanas procedūrām atkritumu urnās nonāk arī folija, balinātāji, adatas un ķīmiskas vielas no matu krāsu tūbiņām un matu lakas flakoniem.

Skaistumkopšanas salonu radītos atkritumus var iedalīt:

  • Sadzīves atkritumos – plastmasa, papīrs, bio atkritumi utt.
  • Bīstamajos atkritumos – krāsvielas, balinātāji, matu lakas, nagu krāsas, nagu krāsas noņēmēji, ķimikālijas no matu krāsas, matu kopšanas līdzekļi un šampūni utt.
  • Medicīnas atkritumos, kas ietver asus un/vai potenciāli infekciozus atkritumus, piemēram, vaska strēmeles, cimdus, vates kociņus, skuvekļus, lietotas maskas, adatas, vienreizējās lietošanas apģērbus vai jebko, kas satur ķermeņa šķidrumus.

Šobrīd trūkst precīzu datu cik daudz Latvijā no visiem kosmētikas produktiem vai precēm nonāk atkritumos ja tiem beidzies derīguma termiņš, taču skaistumkopšanas salonu īpašnieku atbildība ir tā, lai visu salonā radīto atkritumu utilizācija notiktu saskaņā ar aktuālajām likumdošanas normām. Salona darbiniekiem jābūt apmācītiem pareizi rīkoties ar šiem atkritumiem un skaistumkopšanas saloniem jānoslēdz līgums ar specializēto atkritumu pakalpojumu sniedzēju par to savākšanu.

SIA Lautus bīstamo atkritumu apsaimniekošanas jomā darbojas jau no 1997.gada un šobrīd, apvienojot ilggadēju pieredzi nozarē, garantē individuālu pieeju katra klienta vēlmēm un vajadzībām. Ja Jums radušies kādi jautājumi, mūsu speciālists sniegs konsultāciju par bīstamo atkritumu utilizācijas iespējām.

Jaunākās ziņas

Skaistumkopšanas neredzamās izmaksas

11.06.2024

Skaistas un vijīgas matu lokas, permanentais grims lūpām, matiņtehnikas metode uzacīm, akupunktūras seanss organisma enerģijai – šie ir tikai daži no pakalpojumiem, kurus mūsdienās piedāvā skaistumkopšanas nozare, lai uzturētu, uzlabotu vai atjaunotu izskatu, veselību, skaistumu un labsajūtu. Brīnumlīdzekļi, kas slēpjas krāsu bundžiņā, adatas galā vai tūbiņā, kuras lietotājs parasti ir…

Piesaki būvgružu izvešanu LAUTUS

21.05.2024

Par būvniecības atkritumiem tiek saukti atkritumi, kas radušies būvniecības, renovācijas un ēku nojaukšanas rezultātā, kā arī pārpalikumi un bojātie materiāli, kas radušies celtniecības procesā vai materiāli, kas būvlaukumā tiek izmantoti īslaicīgi. Parasti būvniecības atkritumi no dzīvojamām mājam satur betonu, koksni, metālus, plastmasu, ģipša paneļus, eļļas, ķimikālijas un jumta apdares materiālus,…

Klientu apkalpošanas centra darba laiks maija svētkos

30.04.2024

Cienījamie klienti, Vēlamies jūs informēt par uzņēmuma darba laiku šajā svētku nedēļā. Lai jums skaisti svētki! Ar cieņu Lautus administrācija