Atbalstam foto konkursu “Mana zeme skaistā”

LAUTUS atbalsta Latvijas skolu jaunatnes foto konkursu “Mana zeme skaistā”

Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros, tiek īstenots projekts “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss “Mana zeme skaistā””, kur LAUTUS ir iesaistījies ar finansiālo atbalstu.

Šī projekta mērķis ir īstenot Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot, mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes. Projekta centrālā aktivitāte ir foto konkurss, kura laikā skolēni aicināti uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas, izmantojot, mobilos telefonus un foto aparātus.

Skolēnu labākie darbi tiks izgatavoti kā foto gleznas un izstādīti izstādēs, lai demonstrētu tos plašākai sabiedrībai. Projekta noslēgumā foto gleznas kā dāvinājums nonāks skolu īpašumā, ienesot, valsts svētku noskaņu un Latvijas skaistumu caur skolēnu radošajiem darbiem mācību iestādēs.

LAUTUS iestājas par tīru un sakoptu vidi, apliecinot mīlestību pret savu zemi – Latviju. Tieši tāpēc mēs uzskatam, ka ir svarīgi atbalstīt šo konkursu, sniedzot finansiālu atbalstu foto gleznu izgatavošanai un palielinot izgatavojamo foto gleznu skaitu katrai skolai.

Vairāk par projektu iespējams lasīt interneta vietnē www.manazemeskaista.lv un https://www.facebook.com/manazemeskaista/

Jaunākās ziņas

Atkritumu apsaimniekotāja maiņa Baložu pilsētā

12.07.2018

Atkritumu apsaimniekotājs SIA „Lautus” izsaka pateicību visiem Baložu pilsētas iedzīvotājiem un uzņēmējiem, par savstarpējo sadarbību pēdējo sešu gadu garumā. Ar šo paziņojam, ka, saskaņā ar Iepirkuma līguma noteikumiem, kurš noslēgts ar Ķekavas novada domi un Baložu komunālo saimniecību, SIA „Lautus” 2018.gada 31.augustā pārtrauc sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumu sniegšanu Baložu pilsētas…

Konference “Atkritumu apsaimniekošana” 31.maijā

17.05.2018

Izdevniecība ”Dienas Bizness” sadarbībā ar Clean R, Eco Baltia grupa, Lautus un Latvijas Atkritumu saimniecības asociāciju, šī gada 31. maijā organizē konferenci Atkritumu apsaimniekošana. Jau vēsturiski pirmās lielās pilsētas saskārās ar iedzīvotāju radīto atkritumu problēmu. Senie romieši saprata, ka daļa atkritumu ir pārstrādājami. Stikla lauskas viņi pārkausēja logu rūtīs un glāzēs….

Atbalstam foto konkursu “Mana zeme skaistā”

08.05.2018

LAUTUS atbalsta Latvijas skolu jaunatnes foto konkursu “Mana zeme skaistā” Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros, tiek īstenots projekts “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss “Mana zeme skaistā””, kur LAUTUS ir iesaistījies ar finansiālo atbalstu. Šī projekta mērķis ir īstenot Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot, mūsdienu…

Izmaiņas darba laikā

24.04.2018

Cienījamie klienti, Informējam Jūs par izmaiņām darba laikā aprīļa beigās un maija sākumā.  

LAUTUS padomi Lielās Talkas dalībniekiem

20.04.2018

Straujiem soļiem tuvojas gada vērienīgākā vides sakopšanas akcija Lielā Talka, kas pulcēs un vienos vairākus tūkstošus cilvēku. Lai arī katru dienu aicinām cilvēkus aizdomāties par apkārtni un vidi sev apkārt, esam apkopojuši dažus noderīgus padomus Lielās Talkas dalībniekiem, kurus atradīsiet šeit.    

Darba laiks svētkos!

29.03.2018

Cienījamie klienti,   informējm par mūsu Klientu centra darba laiku svētkos: 29.martā 8:00 – 16:00 30.martā un 2.aprīlī – BRĪVS   Priecīgas Lieldienas!   Ar cieņu, LAUTUS komanda