Kompleksie pakalpojumi – īpaši izplatīti starp lauksaimniekiem

LAUTUS aicina uz sadarbību visus lauksaimniekus! Mēs esam lielākā kompānija Latvijā, kura sadarbojas ar lauksaimniekiem, turklāt nemitīgi turpinām attīstību.

Aicinām uz sadarbību saimniekus, kuriem ir:

  • Lauksaimniecības plēve (atbrīvota no salmiem un sietiem)
  • Ķīmijas kanniņas (izskalotas un bez korķiem);
  • Minerālmēslu maisi (atbrīvoti no minerālmēsliem);
  • Bedru plēve (atbrīvota no salmiem un zāles);
  • Citi plastmasas izstrādājumi (spaiņi, kannas, trubas, PET pudeles, sadzīves ķīmijas kannas).

Arī tie uzņēmēji un lauksaimnieki, kuri ir krājuši materiālu un nav veikuši augstākminēto sadalījumu, tiek aicināti uz sadarbību. Par visu vienosimies!

Lauksaimniekus apkalpojam salīdzinoši īsā laika periodā, jo esam nodrošināti ar vairākām tehnikas vienībām.

Par detaļām lūdzam sazināties katru personīgi pa telefonu 80000288 vai e-pastu info@lautus.lv!

Citi pakalpojumi

Big-Bag atkritumu maisi

Atkritumu konteineru noma nav nepieciešama gadījumos, kad remontdarbu laikā būvgruži nav radušies ļoti lielā daudzumā. Šādām situācijām izvēlieties atkritumu maisus Big-Bag! Tie ir izgatavoti no polipropilēna un to ietilpība ir 1m3 (jeb 1000 litri), kravnesība – 1000 kg. Izvēlieties šo pakalpojumu, ja: nepieciešams lētākais risinājums neliela apjoma būvgružu izvešanai; veikta…

konteineris

Sadzīves atkritumi

Atkritumu izvešana ir pakalpojums, bez kura mūsdienās iztikt ir praktiski neiespējami. LAUTUS piedāvājumā ir sadzīves atkritumu apsaimniekošana gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Klientiem sadzīves atkritumu uzkrāšanai piedāvājam dažāda izmēra konteinerus un preskonteinerus.

Aprīkojuma noma

Atkritumu konteineri ir neatņemama atkritumu apsaimniekošanas sastāvdaļa. Konteiners ļauj organizēti savākt atkritumus gan privātmāju, gan daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un uzņēmumiem. Ja veikts remonts vai būvdarbi, piemērotākais risinājums ir būvgružu konteiners. Jūsu ērtībai pieejams arī konteiners ar presi un atkritumu maisi Big-Bag. Iepazīstieties ar to parametriem un izvēlieties piemērotāko – pārējo paveiksim mēs.

 

 

Bīstamie atkritumi

Lai arī ikdienā to nepamanām, sadzīves bīstamie atkritumi ir mums visapkārt – sadzīves tehnikā (piemēram, ledusskapjos), baterijās, tīrīšanas līdzekļos. Lai bīstamie atkritumi neradītu problēmas, jāveic atbilstoša bīstamo atkritumu savākšana un utilizācija. Tādēļ bīstamajiem sadzīves atkritumiem ir izveidoti speciāli nodošanas punkti, kā arī tiek piedāvāts bīstamo atkritumu apsaimniekošanas pakalpojums.

Otrreizējās izejvielas

Otrreizējās izejvielas iespējams lietot atkārtoti, tādēļ šo atkritumu nodošana ir īpaši svarīga. Sāciet rūpēties par dabu jau tagad un izvēlieties LAUTUS.
LAUTUS savā teritorijā Ķekavas novada “Gurnicās” ir ierīkojis šķiroto atkritumu savākšanas laukumu – pirmo šādu laukumu Ķekavas novadā.