Bīstamie atkritumi

Lai arī ikdienā to nepamanām, sadzīves bīstamie atkritumi ir mums visapkārt – sadzīves tehnikā (piemēram, ledusskapjos), baterijās, tīrīšanas līdzekļos. Lai bīstamie atkritumi neradītu problēmas, jāveic atbilstoša bīstamo atkritumu savākšana un utilizācija. Tādēļ bīstamajiem sadzīves atkritumiem ir izveidoti speciāli nodošanas punkti, kā arī tiek piedāvāts bīstamo atkritumu apsaimniekošanas pakalpojums.

Darbs ar bīstamajiem atkritumiem

Visi mūsu speciālisti, kas nodarbojas ar bīstamo atkritumu konstatēšanu, savākšanu un transportēšanu, ir īpaši apmācīti un ieguvuši sertifikātus, kas apliecina viņu profesionalitāti. Mums ir piemērota aparatūra un aprīkojums, kas ļauj šos atkritumus konstatēt, savākt un transportēt.

Mēs nodrošinām šādus pakalpojumus:

  • naftas produktu savākšanu un nogādāšanu utilizācijai;
  • citu ķīmisko atkritumu savākšanu un nodošanu pārstrādei.

LAUTUS darbinieki ir piedalījušies un konsultējuši lielā daļā bīstamo atkritumu savākšanas pasākumu Latvijā – naftas un citu ķīmisku un veselībai kaitīgu vielu noplūdes gadījumos. Bīstamo atkritumu savākšanu organizējam saskaņā ar Atkritumu apsaimniekošanas likuma un Ministru kabineta noteikumu „Bīstamo atkritumu uzskaites, identifikācijas, uzglabāšanas, iepakošanas, marķēšanas un pārvadājumu uzskaites kārtība” prasībām.

Sadzīves bīstamie atkritumi – kā ar tiem rīkoties?

Bīstamie atkritumi jānorobežo no apkārtējās vides, lai maksimāli samazinātu nelaimes gadījumu iespēju. Ja Jums nākas saskarties ar šāda veida atkritumiem, aktuāla ir bīstamo atkritumu apsaimniekošana. LAUTUS pakalpojumu klāstā ietilpst gan bīstamo atkritumu savākšana, gan to utilizācija un apsaimniekošana.

Citi pakalpojumi

Big-Bag atkritumu maisi

Atkritumu konteineru noma nav nepieciešama gadījumos, kad remontdarbu laikā būvgruži nav radušies ļoti lielā daudzumā. Šādām situācijām izvēlieties atkritumu maisus Big-Bag! Tie ir izgatavoti no polipropilēna un to ietilpība ir 1m3 (jeb 1000 litri), kravnesība – 1000 kg. Izvēlieties šo pakalpojumu, ja: nepieciešams lētākais risinājums neliela apjoma būvgružu izvešanai; veikta…

konteineris

Sadzīves atkritumi

Atkritumu izvešana ir pakalpojums, bez kura mūsdienās iztikt ir praktiski neiespējami. LAUTUS piedāvājumā ir sadzīves atkritumu apsaimniekošana gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Klientiem sadzīves atkritumu uzkrāšanai piedāvājam dažāda izmēra konteinerus un preskonteinerus.

Aprīkojuma noma

Atkritumu konteineri ir neatņemama atkritumu apsaimniekošanas sastāvdaļa. Konteiners ļauj organizēti savākt atkritumus gan privātmāju, gan daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un uzņēmumiem. Ja veikts remonts vai būvdarbi, piemērotākais risinājums ir būvgružu konteiners. Jūsu ērtībai pieejams arī konteiners ar presi un atkritumu maisi Big-Bag. Iepazīstieties ar to parametriem un izvēlieties piemērotāko – pārējo paveiksim mēs.

 

 

Kompleksie pakalpojumi – īpaši izplatīti starp lauksaimniekiem

LAUTUS aicina uz sadarbību visus lauksaimniekus! Mēs esam lielākā kompānija Latvijā, kura sadarbojas ar lauksaimniekiem, turklāt nemitīgi turpinām attīstību. Aicinām uz sadarbību saimniekus, kuriem ir: Lauksaimniecības plēve (atbrīvota no salmiem un sietiem) Ķīmijas kanniņas (izskalotas un bez korķiem); Minerālmēslu maisi (atbrīvoti no minerālmēsliem); Bedru plēve (atbrīvota no salmiem un zāles);…

Otrreizējās izejvielas

Otrreizējās izejvielas iespējams lietot atkārtoti, tādēļ šo atkritumu nodošana ir īpaši svarīga. Sāciet rūpēties par dabu jau tagad un izvēlieties LAUTUS.
LAUTUS savā teritorijā Ķekavas novada “Gurnicās” ir ierīkojis šķiroto atkritumu savākšanas laukumu – pirmo šādu laukumu Ķekavas novadā.