Izmaiņas Lautus īpašnieku sastāvā

Kompānijas zviedru investoram “Ragn-Sellsforetagen” AB pieņemot izteikto piedāvājumu, par kompānijas vienīgo īpašnieku kļūst Latvijas kompānija SIA “AM Investīcijas”.

Kompānijas zviedru investoriem pieņemot stratēģisku lēmumu no Latvijas atkritumu apsaimniekošanas tirgus aiziet, veselības aprūpes un bīstamo atkritumu utilizācijas uzņēmuma SIA “Lautus” bijušie īpašnieki piedāvāja šo investīciju atpirkt. Darījuma līgums par SIA “Ragn-Sells” iegādi starp Lautus bijušo īpašnieku uzņēmumu SIA “AM Investīcijas” parakstīts 2018. gada 2. janvārī. Darījums noslēdzies 2018. gada 2. februārī.

Šī gada martā uzņēmums līdz ar īpašnieku maiņu mainījis arī nosaukumu, atgriežot Latvijas tirgū LAUTUS vārdu.

Informācija klientiem: mūsu kopējā sadarbībā nekādas juridiskās izmaiņas nav paredzētas. Uzņēmuma rekvizīti, kā arī noslēgtie līgumi paliek spēkā un veikt papildu darbības nav nepieciešams.

 

Agris Markss

LAUTUS valdes loceklis

Jaunākās ziņas

Izmaiņas Lautus īpašnieku sastāvā

09.03.2018

Kompānijas zviedru investoram “Ragn-Sellsforetagen” AB pieņemot izteikto piedāvājumu, par kompānijas vienīgo īpašnieku kļūst Latvijas kompānija SIA “AM Investīcijas”. Kompānijas zviedru investoriem pieņemot stratēģisku lēmumu no Latvijas atkritumu apsaimniekošanas tirgus aiziet, veselības aprūpes un bīstamo atkritumu utilizācijas uzņēmuma SIA “Lautus” bijušie īpašnieki piedāvāja šo investīciju atpirkt. Darījuma līgums par SIA “Ragn-Sells”…